Uczniowie naszej szkoły uczcili rozpoczęcie Euro 2016 strojami w barwach narodowych…

P6109052

… i meczem piłkarskim pomiędzy Polską (uczniowie klasy VI) i Irlandią (piątoklasiści).

Rozpoczęcie meczu odgwizdał sędzia Dariusz Wieruszewski. Pierwsze podania piłki nie ujawniły przewagi żadnej ze stron, jednak gol padł już w piątej minucie. Strzelił go Arkadiusz Milik (Agnieszka Kluzek). Kibice oszaleli! Skandowali: „Do przodu Polsko!” i „Nie damy się!”. Zacięty mecz trwał prawie całą lekcję. Irlandia broniła się zacięcie, jednakże w 40- tej minucie meczu pada druga bramka Polaków, strzelona tym razem przez Kamila Grosickiego (Kacpra Skwarę). Mecz zakończył się więc wynikiem 2:0 dla Polski.

Takiego wyniku życzymy naszej reprezentacji, a poza tym takiej takiego samozaparcia, umiłowania sportu i wytrwałości jaką zaprezentowali nasi uczniowie!