Za sprawą Samorządu Uczniowskiego bardzo radośnie powitaliśmy w naszej szkole upragnioną porę roku- wiosnę.  Cała społeczność szkolna bawiła się wspaniale oglądając występ uczniów klasy 2 i 3 z koła muzyczno-rytmicznego, którzy zaprezentowali na scenie układy taneczne do znanych piosenek takich jak ,,Chocolate”, ,,Mamma Mia”, czy ,,Sofia”.

Z kolei uczniowie klas IV-VII zaprezentowali swoje umiejętności wokalne podczas konkursu karaoke. Mogliśmy się przekonać jak wielu spośród nas wspaniale śpiewa i porusza się na scenie. Szkolne jury zgodnie przyznało wyróżnienie duetowi Amelia Jaroszewska i Monika Leśnicka oraz  Marii Filipiak.

Monika Leśnicka i Amelia Jaroszewska- reprezentantki klasy IV.

Maria Filipiak z klasy IV.

Bezapelacyjnie wygrał zespół ,,Ich pięciu”reprezentujący klasę VII w składzie Kewin Stachowiak, Dominik Maciejewski, Krystian Skibiński,Kacper Kamiński, Kacper Szczęsny. Ich umiejętności wokalne i doskonałe nawiązanie kontaktu z publicznością okazały się kluczem do zwycięstwa.

Swoimi tanecznymi zdolnościami popisała się również klasa VI. Wszystkim występującym gratulujemy odwagi, talentu i dziękujemy za świetną zabawę.

Skip to content