Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne Jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycielek Pani Bożeny Tobjasz i Pani Agnieszki Szafrańskiej.

jasełka

Nie inaczej było i w tym roku. Uczniowie klas: drugiej, trzeciej, czwartej, szóstej, siódmej i ósmej mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych – aktorskich, wokalnych i muzycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.

jasełkaMogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa. Chrystusa. Scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane były kolędami w wykonaniu uczniów. Śpiew kolęd sprawił, że wszyscy poczuli atmosferę zbliżających się świąt. 

jasełkaOgromne zaangażowanie  aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały.Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami.

jasełka

Skip to content