Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – spacerze dedykowanym na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Naszym motywem przewodnim jest „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” ❤️

ℹ️Pragniemy, aby nasza wspólna aktywność miała znaczenie nie tylko dla nas samych, ale przede wszystkim dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Spacer zorganizowany przez GOKSiR to doskonała okazja, aby pokazać solidarność i wsparcie dla osób dotkniętych skutkami pandemii.
ℹ️Zapraszamy wszystkich – małych i dużych, młodych i starszych – do wspólnego kroku, który może zdziałać wielką różnicę. Nasze wspólne zaangażowanie w spacer to nie tylko gest solidarności, ale również szansa na zbiórkę funduszy na cele WOŚP.
ℹ️ Miejsce zbiórki – siedziba GOKSiR (ul. Długa 48)
ℹ️ Godzina startu – 12:00
ℹ️ 13.01.2024 roku
ℹ️ Przewidziana trasa – 3 km
Pamiętajmy, że każdy krok, każdy udział w tej inicjatywie, przyczynia się do poprawy sytuacji innych. Nasza społeczność może razem pokazać, że jest gotowa wspierać tych, którzy potrzebują pomocy.
Zapraszamy Was serdecznie do udziału w spacerze ❗️
Niech będzie to wyjątkowe wydarzenie, które wypełni nasze serca radością, a jednocześnie przyczyni się do wsparcia tych, którzy potrzebują naszej pomocy ????
Weź udział w wydarzeniu

Spacer dla WOŚP

Skip to content