Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.

Dzieci z Punktu przedszkolnego z mamami

 W maju w naszej szkole odbyły uroczystości z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie dzieci z klasy pierwszej i drugiej, punktu przedszkolnego i zerówki przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień.

Uczniowie klasy 1 i 2 z mamami

Występ dzieci z 1 i 2 klasy.

Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Mamusiom poprzez występy artystyczne. Uczniowie recytowali wiersze , śpiewali piosenki i tańczyli. Po przedstawieniu dzieci złożyły Mamom życzenia oraz wręczyły upominki i laurki. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych gości malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech.

Dzieci z zerówki z mamami

Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy pięknie zastawionym stole. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

 

Skip to content