Dzisiaj uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z zerówki obchodziły „Dzień pluszowego misia”. Na początku spotkania Pani Ewa Stabulewicz zapoznała dzieci z historią Dnia Pluszowego Misia. Dzieci dowiedziały się, że Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. Święto zostało ustanowione w 2002 roku w setną rocznicę wyprodukowania pierwszego pluszowego misia. Od 1902 roku pluszowe misie szybko podbiły serca dzieci na całych świecie, stając się jedną z najpopularniejszych zabawek.
 
Dzieci z klas 0-3 z misiami na korytarzu szkolnym
Z tej okazji przyniosły swojego pluszowego przyjaciela, rozwiązywały zadania, pisały życzenia dla misia, śpiewały piosenki, gimnastykowały się z misiem, wykonały prace plastyczne. Wszystkie zajęcia związane były z misiami.
Po wykonaniu zadań czas był na „małe co nieco” czyli przepyszne ciasteczka -misiaczki. Dla dzieci upiekła je mama Kubusia z zerówki Pani Joanna Lewandowska, której bardzo dziękujemy. Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Dużo radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.Chłopcy z punktu przedszkolnego z misiami w sali przedszkolnej
Skip to content