24 czerwca to dzień powitania wakacji. Był to jednak przede wszystkim dzień pożegnań.

Ostatni raz wraz z całą społecznością szkolną była z nami pani Małgorzata Komorowska. Przez wiele lat uczyła w naszej szkole matematyki, przyrody, biologii, wdżr oraz prowadziła kółko rękodzielnicze. Na tych zajęciach uczyła dzieci bycia kreatywnymi pewnym swych możliwości. W ostatnim dniu nauki szkolnej pożegnała się ze wszystkimi odchodząc na emeryturę.

Małgorzata Komorowska

Ponad to żegnaliśmy absolwentów kończących 8 klasę. Jest to grupa młodych ludzi o wspaniałych perspektywach. Życzmy im spełniania marzeń i osiągania zamierzonych celów!

Absolwenci roku szkolnego 2021/2022

Ten rok szkolny przyniósł nam także kilka szczególnych wyróżnień. Tytuł Uczennic Roku 2021/2022 uzyskały: Milena Barańczak i Julia Śliwińska. Natomiast z tytułem Absolwentki Roku 2021/2022 szkołę pożegnała Maria Filipiak.

Milena Barańczak
Julia Śliwińska
Maria Filipiak

Gratulujemy Dziewczynom zdobycia tytułów! Gratulujemy Absolwentom ukończenia szkoły! Gratulujemy Wszystkim Uczniom promocji i wakacyjnego odpoczynku! Gratulujemy Nauczycielom przetrwania kolejnego roku szkolnego pełnego chcianych i niechcianych niespodzianek!

Wszystkim życzymy prawdziwego, pozbawionego problemów odpoczynku!

Skip to content