Propozycje dla przedszkolaków

Drodzy Rodzice, przekazujemy Wam możliwość korzystania z płyty Bliżejprzedszkolna pięciolinia – utwory do tańca, śpiewania i zabawy na kwiecień, na której są piosenki o tematyce wielkanocnej. Planowaliśmy słuchać piosenek podczas zajęć i bawić się przy nich w przedszkolu, ale ponieważ nie mamy takiej możliwości, zachęcamy do tego, aby dzieci słuchały piosenek i bawiły się przy nich w domu. Na płycie znajdują się piosenki edukacyjne, piosenki do tańca i zabaw muzyczno-ruchowych oraz piosenki do nauki języka angielskiego.

Wystarczy wejść na stronę „Moja płytoteka”
https://blizejprzedszkola.pl/moja-plytoteka
zalogować się*, wcisnąć przycisk DODAJ KOD i wpisać kod bpkwiecien, który odblokuje dostęp do płyty.

*Jeśli nie są Państwo zalogowani na stronie www.blizejprzedszkola.pl, system automatycznie wygeneruje prośbę o dokonanie rejestracji. Proces trwa bardzo krótko, a rejestracja jest bezpłatna. Dostęp do płyty jest możliwy wyłącznie po zalogowaniu.

Z poważaniem, Zespół BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Poza tym zachęcamy przedszkolaki do obejrzenia pomysłów na  prace plastyczne dostępnych na oficjalnym Kanale na YouTube Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni
Gabi Mrozicka „Królik Chrupcio” – praca plastyczna, muz. Mateusz Kluza:


Gabi Mrozicka „Spokojny Tęczowy Jegomość”:

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy dzieci z punktu przedszkolnego oraz oddziału przedszkolnego i ich rodziców do obejrzenia propozycji muzycznych zabaw „Muzylkowe inspiracje” dostępnych na oficjalnym Kanale na YouTube Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni .

https://pl-pl.facebook.com/MuzylekMoni

Muzycznych inspiracji do wspólnych zabaw można też poszukać „W pokoiku z wyobraźnią”  na kanale YouTube  na stronie facebookowej :

https://www.facebook.com/szkoleniazwyobraznia

Zachęcamy również do wzięcia udziału w darmowych warsztatach muzyczno-ruchowych online dla dzieci na MajkaTV, która emituje dwa programy:

  • 10.30 BabyDance – czyli tańce i hulańce dla najmłodszych dzieci do lat 6.
  • 11.30 Dzieciak Sam w Domu  – czyli zabijamy nudę ruchem i muzyką dla dzieci w wieku 7 – 10 lat

„Codziennie od poniedziałku do piątku przez okres kwarantanny w naszym kraju będziemy dostarczać Tobie i Twojemu dziecku codzienną dawkę wartościowych zajęć muzyczno, taneczno, ruchowych.”

Jeśli chcą Państwo dołączyć  do przedpołudniowych zajęć z MajkaTV i otrzymywać link do nich należy dokonać zapisu pocztą mailową. Oto link:
https://akademiamajkijezowskiej.com